Prosím počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFPBTÚstav chemie přírodních látek  → Kontakt → Zaměstnanci
iduzel: 7217
idvazba: 8794
šablona: stranka
čas: 2.10.2022 08:45:22
verze: 5160
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.153
Obnovit | RAW
iduzel: 7217
idvazba: 8794
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'uchpl.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/kontakt/zamestnaci'
iduzel: 7217
path: 8548/4164/945/1883/8548/4164/945/1883/6205/6206/7217
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Zaměstnanci

  Profesoři 

 

šířka 215px

 

šířka 215px

 

prof. Dr. RNDr.   Oldřich Lapčík

prof. RNDr. Pavel Drašar, DSc.

k (+420) 220 444 448

k (+420) 220 443 698

b Oldrich.Lapcik@vscht.cz 

b Pavel.Drasar@vscht.cz 

webové stránky

webové stránky

CV

CV

místnost BS18

místnost K09

 

 

 

 

šířka 215px

 

 

 

prof. Ing. Zdeněk Wimmer, DrSc.

 

k (+420) 220 443 681

 

b Wimmerz@vscht.cz

 

webové stránky

 

CV

 

místnost A248

 

 Docenti

šířka 215px

 

šířka 215px

 

doc. RNDr. Jan Staněk, CSc.

doc. Dr. Ing. Ivan Raich

 k (+420) 220 443 681

k  (+420) 220 443 240

b Jan.Stanek@vscht.cz

b Ivan.Raich@vscht.cz

 

webové stránky

 

CV

místnost A248

místnost BS16

 

 

 

 

Kuchař

 

 

 

 

 

 

 ◳ Kamil Parkan (jpg) → (originál)

 

 

 

 

 

 

 

doc. Ing. Martin Kuchař, Ph.D.

doc. Ing. Kamil Parkan, Ph.D.

k (+420) 220 444 431

k (+420) 220 444 265

b Martin.Kuchar@vscht.cz

b Kamil.Parkan@vscht.cz

webové stránky

webové stránky

CV

CV

místnost B129

budova A, místnost A246

 

Odborní asistenti

 

 

PharmDr. Petra Cihlářová, Ph.D.

Ing. Elena Prokudina, Ph.D.

k (+420) 220 444 430

k (+420) 220 444 448

b Petra.Cihlarova@vscht.cz b Elena.Prokudina@vscht.cz
CV

CV

místnost B129

místnost BS18

 

 

 

 

Ondra

 

 

Ing. Ondřej Šimák, Ph.D.

Ing. Michal Jurášek, Ph.D.

k (+420) 220 183 244

k (+420) 220 443 698

b Ondrej.Simak@vscht.cz

b Michal.Jurasek@vscht.cz

webové stránky

CV

CV

ÚOCHB

místnost K09

Vědečtí pracovníci

 ◳ _BER6520 (1) (jpg) → (originál)

 

 

Ing. Petr Štěpánek, Ph.D., MBA

Ing. Roman Effenberg, Ph.D.

k (+420) 220 443 797

k (+420) 220 444 283

b Petr.Stepanek@vscht.cz b Roman.Effenberg@vscht.cz
webové stránky webové stránky
CV

CV

místnost K12

místnost A252 

Techničtí pracovníci

    

 

    

                                                                         

Ing. Martina Hlaváčková

Martina Wimmerová

k (+420) 220 443 240

k (+420) 220 444 239  

Martina.Hlavackova@vscht.cz 

Martina.Wimmerova@vscht.cz 

místnost BS16

místnost A246

 

 

Aktualizováno: 19.4.2022 14:23, Autor: Michal Jurášek

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi