Prosím počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFPBTÚstav chemie přírodních látek  → Kontakt → Doktorandi
iduzel: 7452
idvazba: 8428
šablona: stranka
čas: 28.10.2020 14:58:17
verze: 4727
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Doktorandi

Příjmení Jméno, Titul

Školitel

Školitel specialista

Kontakt

Kontakt

 

Ahenkorah Stephen, MSc.

Jahn Ullrich, Dr. habil

 

ahenkors@vscht.cz

+(420) 220 183 219

Ahne Karla, Ing.

Parkan Kamil, Ing. Ph.D.

 

Karla.Ahne@vscht.cz

(+420) 220 444 265

Čechová Lucie, Ing.

Janeba Zlatko, Ing. CSc.

 

lucy.czech@gmail.com

(+420) 220 183 143

Gotvaldová Klára, Ing.

Lapčík Oldřich, prof. Dr. RNDr.

Kuchař Martin, Ing. Ph.D.

Klara.Gotvaldova@vscht.cz

+(420) 220 444 431

Hamissa Mohamed Farouk Ali

Šebestík Jaroslav, Ing.

 

Mohamed.Farouk.Ali.Hamissa@vscht.cz

(+420) 220 183 445

Huml Lukáš, Ing.

Lapčík Oldřich, prof. Dr. RNDr.

 

HUMLLU@vscht.cz

(+420) 220 444 448

Choutka Jan, Ing.

Parkan Kamil, Ing. Ph.D.

 

choutka.jan@gmail.com

(+420) 220 444 265

Jandušík Tomáš, Ing.

Páv Ondřej, Ing. Ph.D.

 

jandusit@vscht.cz

(+420) 220 183 244

Jurásek Bronislav, Ing.

Lapčík Oldřich, prof. Dr. RNDr.

Kuchař Martin, Ing. Ph.D.

jurasekb@vscht.cz

(+420) 220 444 432

Karlínová (Opekarová) Iva, Ing.

Šimek Petr, RNDr. CSc.

 

OPEKAROI@vscht.cz

(+420) 387 775 276

Kasparyan Hayk, MSc.

Lapčík Oldřich, prof. Dr. RNDr.

Kuchař Martin, Ing. Ph.D.

Hayk.Kasparyan@vscht.cz

+(420) 220 444 430

Kašáková Martina, Ing.

Parkan Kamil, Ing. Ph.D.

 

MartinaK.k@seznam.cz

(+420) 220 444 283

Kodr David, Ing.

Hocek Michal, prof. Ing. DSc.

 

David.Kodr@vscht.cz

+(420) 220 183 343

Marešová (Kreichová) Lucie Ing.

Šimek Petr, RNDr. CSc.

Opekar Stanislav, Mgr. PhD.

Lucie.Kreichova@vscht.cz

(+420) 387 775 276

Kucherková Radka, Ing.

Jahn Ullrich, Dr. habil

 

Radka.Kucherkova@vscht.cz

+(420) 220 183 286

Kyriukha Yevhenii Mgr.

Dmytro Yushchenko, Ph.D.

 

Yevhenii.Kyriukha@vscht.cz

(+420) 220 183 106

Janušová (Lövyová) Zuzana, Ing.

Kniežo Ladislav, doc. Ing. CSc.

 

(Přerušeno)

 

Maryška Michal, Ing.

Lapčík Oldřich, prof. Dr. RNDr.

Kuchař Martin, Ing. Ph.D.

MARYSKAM@vscht.cz

(+420) 220 444 432

Mikulů Lukáš, Mgr.

Lapčík Oldřich, prof. Dr. RNDr.

Kuchař Martin, Ing. Ph.D.

mikulul@vscht.cz

(+420) 220 444 431

Nagy (Břízová) Radka, Ing.

Hoskovec Michal, Ing. CSc.

 

BRIZOVAR@vscht.cz

 

Němcová Kateřina, Ing.

Raich Ivan, doc. Dr. Ing.

 

(Přerušeno)

(+420) 220 443 240

Niederhafner Petr, Ing.

Šebestík Jaroslav, Ing.

 

petr.niederhafner@centrum.cz

(+420) 220 183 445

Nisler Jaroslav, Mgr. Ph.D.

Wimmer Zdeněk, prof. Ing. DrSc.

Havlíček Libor, doc. Ing. CSc.

Jaroslav.nisler@gmail.com

 

Özdemir Zulal, Ing.

Wimmer Zdeněk, prof. Ing. DrSc.

 

Zulal1.Ozdemir@vscht.cz

(+420) 241 062 457

Prouza Vít, Ing.

Parkan Kamil, Ing. Ph.D.

 

Vit.Prouza@vscht.cz

+(420) 220 444 265

Šimková Markéta, Ing.

Drašar Pavel, prof. RNDr. DSc.

Kolátorová Lucie,PharmDr. Ph.D.

Marketa.Simkova@vscht.cz

+(420) 220 443 698

Šuláková Anna, Ing.

Lapčík Oldřich, prof. Dr. RNDr.

Kuchař Martin, Ing. Ph.D.

sulakova@vscht.cz,

(+420) 220 444 431

Vodrážka Petr Ing.

Šimek Petr, RNDr. CSc.

Opekar Stanislav, Mgr. PhD.

Petr.Vodrazka@vscht.cz

(+420) 387 775 619

Zimmermann Tomáš, Ing.

Drašar Pavel, prof. RNDr. DSc.

 

elrinegato@seznam.cz

(+420) 220 443 797

Zýka Jakub, Ing.

Parkan Kamil, Ing. Ph.D.

 

Jakub.Zyka@vscht.cz

+(420) 220 444 265

 

Aktualizováno: 24.2.2020 15:03, Autor: Michal Jurášek

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi