Prosím počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFPBTÚstav chemie přírodních látek  → Kontakt → Doktorandi
iduzel: 7452
idvazba: 8428
šablona: stranka
čas: 21.9.2017 08:52:09
verze: 3813
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Doktorandi

Příjmení Jméno, Titul

Školitel

Školitel specialista

Kontakt

Kontakt

 

Ahne Karla, Ing.

Moravcová Jitka, prof. Ing. CSc.

Parkan Kamil, Ing. Ph.D.

Karla.Ahne@vscht.cz

(+420) 220 444 265

Bildziukevich Uladzimir, MSc.

Wimmer Zdeněk, prof. Ing. DrSc.

 

BILDZIUL@vscht.cz

(+420) 241 062 457

Cardová Lenka, Mgr.

Drašar Pavel, prof. RNDr. DSc.

 

(Přerušeno)

 

Čechová Lucie, Ing.

Janeba Zlatko, Ing. CSc.

 

lucy.czech@gmail.com

(+420) 220 183 143

Effenberg Roman, Ing.

Ledvina Miroslav, RNDr. CSc.

 

(Přerušeno)

(+420) 220 444 283

Hamissa Mohamed Farouk Ali

Šebestík Jaroslav, Ing.

 

Mohamed.Farouk.Ali.Hamissa@vscht.cz

(+420) 220 183 445

Huml Lukáš, Ing.

Lapčík Oldřich, prof. Dr. RNDr.

 

HUMLLU@vscht.cz

(+420) 220 444 448

Choutka Jan, Ing.

Moravcová Jitka, prof. Ing. CSc.

Parkan Kamil, Ing. Ph.D.

choutka.jan@gmail.com

(+420) 220 444 265

Jandušík Tomáš, Ing.

Rosenberg Ivan, Ing. CSc.

Páv Ondřej, Ing. Ph.D.

jandusit@vscht.cz

(+420) 220 183 244

Jurásek Bronislav, Ing.

Lapčík Oldřich, prof. Dr. RNDr.

Kuchař Martin, Ing. Ph.D.

jurasekb@vscht.cz

(+420) 220 444 432

Jurášek Michal, Ing.

Drašar Pavel, prof. RNDr. DSc.

 

Michal.Jurasek@vscht.cz

(+420) 220 443 698

Karel Sergej, Ing.

Drašar Pavel, prof. RNDr. DSc.

Flegel Martin, RNDr, CSc.

Sergej.Karel@contipro.com

(+420) 220 443 698

Karlínová (Opekarová) Iva, Ing.

Šimek Petr, RNDr. CSc.

 

OPEKAROI@vscht.cz

(+420) 387 775 276

Kašáková Martina, Ing.

Moravcová Jitka, prof. Ing. CSc.

 

MartinaK.k@seznam.cz

(+420) 220 444 283

Kostov Ondřej, Ing.

Rosenberg Ivan, Ing. CSc.

 

ondrejkostov@seznam.cz

(+420) 220 183 387

Kreichová Lucie Ing.

Šimek Petr, RNDr. CSc.

Opekar Stanislav, Mgr. PhD.

Lucie.Kreichova@vscht.cz

(+420) 387 775 276

Kyriukha Yevhenii Mgr.

Dmytro Yushchenko, Ph.D.

 

Yevhenii.Kyriukha@vscht.cz

(+420) 220 183 106

Lanková Petra, Ing.

Lapčík Oldřich, prof. Dr. RNDr.

 

(Přerušeno)

 

Janušová (Lövyová) Zuzana, Ing.

Kniežo Ladislav, doc. Ing. CSc.

 

(Přerušeno)

 

Maryška Michal, Ing.

Lapčík Oldřich, prof. Dr. RNDr.

Kuchař Martin, Ing. Ph.D.

MARYSKAM@vscht.cz

(+420) 220 444 432

Mejdrová Ivana, Mgr.

Nencka Radim, Mgr. Ph.D.

 

Ivana.Mejdrova@vscht.cz

(+420) 220 183 516

Mikulů Lukáš, Mgr.

Lapčík Oldřich, prof. Dr. RNDr.

Kuchař Martin, Ing. Ph.D.

mikulul@vscht.cz

(+420) 220 444 431

Nagy (Břízová) Radka, Ing.

Hoskovec Michal, Ing. CSc.

 

BRIZOVAR@vscht.cz

 

Němcová Kateřina, Ing.

Raich Ivan, doc. Dr. Ing.

 

(Přerušeno)

(+420) 220 443 240

Niederhafner Petr, Ing.

Šebestík Jaroslav, Ing.

 

petr.niederhafner@centrum.cz

(+420) 220 183 445

Nisler Jaroslav, Mgr. Ph.D.

Wimmer Zdeněk, prof. Ing. DrSc.

Havlíček Libor, doc. Ing. CSc.

Jaroslav.nisler@gmail.com

 

Olszewska Agata MSc.

Hocek Michal, prof. Ing. Ph.D. DSc.

 

Agata.Olszewska@vscht.cz

(+420) 220 183 399

Özdemir Zulal, Ing.

Wimmer Zdeněk, prof. Ing. DrSc.

 

Zulal1.Ozdemir@vscht.cz

(+420) 241 062 457

Smrček Jakub, Mgr.

Jahn Ullrich, Dr. habil.

 

Jakub.Smrcek@vscht.cz

(+420) 220 183 451

Šuláková Anna, Ing.

Lapčík Oldřich, prof. Dr. RNDr.

Kuchař Martin, Ing. Ph.D.

sulakova@vscht.cz,

(+420) 220 444 431

Šusteková Jana, Ing.

Wimmer Zdeněk, prof. Ing. DrSc.

 

Jana.Sustekova@vscht.cz

(+420) 241 062 457

Trnka Ladislav, Ing.

Raich Ivan, doc. Dr. Ing.

 

Ladislav.Trnka@vscht.cz

(+420) 220 443 240

Vodrážka Petr Ing.

Šimek Petr, RNDr. CSc.

Opekar Stanislav, Mgr. PhD.

Petr.Vodrazka@vscht.cz

(+420) 387 775 619

Zimmermann Tomáš, Ing.

Drašar Pavel, prof. RNDr. DSc.

 

elrinegato@seznam.cz

(+420) 220 443 797

           

 

Aktualizováno: 12.9.2017 10:13, Autor: Kamil Parkan

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi