Prosím počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFPBTÚstav chemie přírodních látek  → Kontakt → Zaměstnanci
iduzel: 7217
idvazba: 8794
šablona: stranka
čas: 19.11.2017 04:09:08
verze: 3887
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Zaměstnanci

  Profesoři 

šířka 215px

 

šířka 215px

 

Prof. Ing. Jitka Moravcová, CSc.

Prof. RNDr. Pavel Drašar, DSc.

k  (+420) 220 444 283

k (+420) 220 443 698

b Jitka.Moravcova@vscht.cz

b Pavel.Drasar@vscht.cz 

webové stránky

webové stránky

CV

CV

místnost A252

místnost K09

 

 

 

 

šířka 215px

 

šířka 215px

 

Prof. Ing. Zdeněk Wimmer, DrSc.

Prof. RNDr. Dr. Oldřich Lapčík

k (+420) 220 444 398

k (+420) 220 444 448

b Wimmerz@vscht.cz

b Oldrich.Lapcik@vscht.cz 

webové stránky

webové stránky

CV

CV

místnost K13

místnost BS18

 Docenti

šířka 215px

 

šířka 215px

 

Doc. RNDr. Jan Staněk, CSc.

Doc. Dr. Ing. Ivan Raich

 k (+420) 220 443 681

k  (+420) 220 443 240

b Jan.Stanek@vscht.cz

b Ivan.Raich@vscht.cz

 

webové stránky

 

CV

místnost A248

místnost BS16

 Odborní asistenti

Kuchař

 

 

 

šířka 215px

 

Ing. Martin Kuchař, Ph.D.

Ing. Kamil Parkan, Ph.D.

k (+420) 220 444 431

k (+420) 220 444 265

b Martin.Kuchar@vscht.cz

b Kamil.Parkan@vscht.cz

webové stránky

webové stránky

CV

CV

místnost B129

místnost A246

 

 

 

 

Ondra

 

 

Ing. Ondřej Šimák, Ph.D.

k (+420) 220 183 244

b Ondrej.Simak@vscht.cz

webové stránky

CV

ÚOCHB

    

 

    

 

Ing. Martina Hlaváčková

Martina Wimmerová

k (+420) 220 444 283

k (+420) 220 444 239  

Martina.Hlavackova@vscht.cz 

Martina.Wimmerova@vscht.cz 

místnost A252

místnost A246

 

 

 

 

Aktualizováno: 8.2.2017 09:06, Autor: Kamil Parkan

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi